Avrupa’yı Gezmenin En Keyifli Yolu | Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu

0
11

Tüm yıl çalışmaktan, iş temposundan yoruldunuz mu? Uzun bir tatile çıkıp kendinizi ödüllendirmeye mi ihtiyacınız var? Yurtdışı turu mu düşünüyorsunuz! Türkiye’de en çok tercih edilen otobüsle Avrupa turu seyahatlerini düzenleyen Avrupa Rüyası ile tek seferde Avrupa kıtasını gezebilirsiniz.

Her sabah başka ülkede uyanmak hayaliniz varsa Avrupa Rüyası turlarıyla gezmenin en güzel yanı; 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden seyahat etmeniz. Üstelik Avrupa turunuz boyunca size profesyonel kokartlı rehberlerde eşlik ediyor ve Avrupa’nın Paris, Roma, Amsterdam, Prag, Budapeşte, Venedik gibi popüler şehirlerinde 4 yıldızlı otellerde konaklıyorsunuz. Konakladığınız rüya şehirlerde sabah kahvaltıları içinde ayrıca bir ücret ödemiyorsunuz.

“Avrupa Rüyası, Otobüsle Avrupa Turları yurtdışı turları arasında çok tercih edilen seyahat acentası.”

Otobüsle Avrupa turu ile Nereleri Göreceğim?

Yurtdışı turu Avrupa Rüyası EKO ile tek seferde Avrupa kıtasını baştan başa gezmek gibi bir düşünceniz mi var?

Yılın Seyahat Acentası Ödülünü kazanan Avrupa Rüyası ile 16 günde 14 ülke 24 şehir gezebilirsiniz. Avrupa Rüyası, hem en uygun fiyata tur düzenliyor hem detek seferde Yunanistan, İtalya, Vatikan, İsviçre, Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya, Çekya, Avusturya, Slovakya, Macaristan, Sırbistan ve Bulgaristan’ı gezmenize olanak sağlıyor!

Avrupa Rüyası’nın EKO ve PLUS adındaki iki tane turu bulunuyor. Bu turlardan Avrupa Rüyası EKO ile 16 günde 14 ülke 24 şehir gezebiliyorsunuz. Tur boyunca gezdiğiniz şehirlerin yanı sıra İgoumenitsa-Bari arasında Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yaparak güneşin doğuşuna tanık olacaksınız.

Herkesin gidilecek yerler listesinde ilk sırada yer alan İsviçre’nin Zürih şehrini ve İsviçre Alplerini göreceksiniz. Bu kadarıyla da yetinmeyerek dillere destan Şarap Yolu olarak adlandıran üzüm bağlarının bulunuduğuAlsas-Loren bölgesininColmar, Eguisheim,Riquewihr, Kaysersberg,Strasbourghve sürpriz Avrupa köylerini göreceksiniz. Tüm bunların üzerine Paris’te 2 gece konaklayacaksınız.

Avrupa Rüyası ile Alsas Fransa Şarap Yolunu Keşfedin

Avrupa Rüyası otobüsle Avrupa turu ile Alsas-Loren bölgesini gezeceksiniz. Fransa Şarap Yolu olarak adlandırılan bölgede Colmar, Kayserberg, Eguisheim, Riquewihr, Strasbourgh’u keşfediyorsunuz.

Strasborugh

Fransa‘nın en çekici ve sofistike şehirlerinden biri olan, Alsace bölgesinin başkenti Strazburg, masallardan çıkmış atmosferi, çiçeklerle kaplı ve Arnavut kaldırımlı meydanlarında yer alan orta çağ yapıları ve ahşap evleri ile çok güzel bir şehir.

Colmar

Alsace bölgesinin başkenti olarak anılan Colmar, şirin sokakları, yüzlerce yıllık yarı ahşap evleri, sevimli kanalları ve yaya şehir merkezi ile büyük bir film setini andırıyor. Aynı zamanda kentin, zamanın yıkımlarından harika bir şekilde korunan tarihi merkezi, olağanüstü mirasıyla bin yıllık Avrupa tarihine büyüleyici bir bakış açısı sunuyor.

Riquewihr

Alsace’nin masallardan fırlamış bir diğer köyü Riquewihr. Colmar’dan 20 dakikalık uzaklıkta olan köy, eski tip evleri, üzüm bağları ve samimi havasıyla sizi kendine çekiyor. Yine burada ada şarap tadımı yapmanız mümkün. Ayrıca hediyelik eşya alabileceğiniz bir çok dükkan da var.

 

Egusheim

2013 yılında Fransa’nın en güzel köyü seçilen Egusheim, Alsace’nin en şirin köylerinden bir tanesi. Colmar’dan yarım saat uzaklıkta yer alan köyde, şarap tadımı yapabileceğiniz ve lezzetli Alsace atıştırmalıklarını deneyebileceğiniz birçok yer mevcut. 1 saatte rahatlıkla gezebilirsiniz.

 

Kaysersberg

Ortaçağ’ın çekici mimari yapısı, çiçek bezeli balkonlar ve üçgen tip evler Kaysberg’de de mevcut. Turistik spot noktaları bulunan Kaysberg’de fotoğraf çekmeden dönmeyin.

 

Katılacağınız Avrupa Rüyası turunda göreceğiniz Alsace Şarap rotası üzerindeki bu köyleri doya doya gezmeden, şarapların tadına bakmadan dönmeyin. Kendinizi buram buram kokan Orta Çağ atmosferine bırakın!

“Avrupa Rüyası turlarında tüm ekstra turlar ücrete dahil! Ekstra ücret ödemeden daha fazla yer gezeceksiniz.”

Avrupa’nın En Popüler Şehirlerini Tek Seferde Gezme Fırsatı

İstanbul’dan başladığınız otobüsle Avrupa turunda Selanik’te Atatürk’ün Evini ve Beyaz Kule’yi gezdikten sonra Yunanistan’ın Parga şehrine geçiyorsunuz. Burada denize girip sahil kasabasında balık yedikten sonra İgoumenitsa’dan konaklama yapacağınız geminize binerek Adriyatik Denizi’nde yolculuk yapıyorsunuz. Ve güvertede kahvenizi içerken gün doğumunu Adriyatik’te görebiliyorsunuz.

İtalya’da sırasıyla Bari, Roma, Vatikan, Pisa, Floransa, Venedik ve Verona şehirlerini gördükten sonra herkesin hayallerini süsleyen İsviçre’de Zürih şehri keşfediyorsunuz. Yol boyunca en yakın arkadaşınız İsviçre Alp Dağları oluyor.

Alsas-Loren bölgesinde Colmar, Kayserberg, Eguisheim, Riquewihr, Strasbourgh’u gördükten sonra Paris’e gidiyor ve 2 gece konaklıyorsunuz. Paris’i doya doya gezdikten sonra sırasıyla Brugge, Amsterdam’a gidiyorsunuz. Ekstra ücret ödemeden Hollanda yel değirmenleri ile ünlü ZaanseSchans kasabasını görüyorsunuz.

Peki, başka nereleri geziyoruz diyorsanız. Berlin, Dresden, Prag, Bratislava, Viyana, Budapeşte, Belgrad ve Sofya şehirlerini geziyorsunuz.

Avrupa Rüyası ile Nerelerde Konaklayacağım?

Rüya gibi Avrupa Rüyası EKO turu ile 16 günde 10 gün konaklayacaksınız. Konaklama yapacağınız şehirler:İgoumenitsa – Bari (Adriyatikte gemi yolculuğu konaklamalı), Roma, Venedik, Mulhouse, Paris (2 gece), Amsterdam, Prag, Budapeşte, Sofya.

Avrupa Rüyası Tur Tarihleri

  • 1 Temmuz – 17 Temmuz 2019
  • 20 Temmuz – 5 Ağustos 2019
  • 8 Ağustos – 24 Ağustos 2019
  • 1 Eylül – 16 Eylül 2019

Konforlu Avrupa turu arayanların tercihi olan otobüsle Avrupa turu Avrupa Rüyası PLUS ile16 günde 14 ülke 24 şehri kapsıyor. Konforlu bir şekilde Avrupa kıtasında seyahat etmeyi tercih edenler için Avrupa Rüyası PLUS turu ile sınır kapılarında zaman kaybetmeden gezebiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak iki kez konaklayarakAdriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu yapıyorsunuz. PLUS turunda da Alp Dağları ile ünlü İsviçre’nin Zürih şehrini görüyorsunuz. Ve yine Şarap Yolu olarak adlandıran üzüm bağlarının bulunduğu Alsas-Loren bölgesinin Mulhouse, Colmar, Alsas, Strasbourgh ve sürpriz Fransız köylerini görüyorsunuz. Bunların yanında doğa harikası Slovenya’nın Bled Gölü’nü, kartal yuvası gibi destansı ülke San Marino’yu keşfetme şansınız oluyor.

Fiyata Dahil Hizmetler Neler?
Avrupa Rüyası’nın hiçbir otobüsle Avrupa turu rotasında, tüm ekstra turlar ücrete dahildir. Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti ve lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuklar başta olmak üzere, Yunanistan ve İtalya arasındaki 2 gemi yolculuğu, Venedik şehir merkezinden Vaporetto ile limana ulaşım, bagaj hakkı, otel konaklamaları ve konaklama açık büfe kahvaltıları, şehir vergileri, mesleki sorumluluk sigortası fiyata dahil hizmetler arasında.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler Neler?

Fiyata dahil olmayan hizmetler arasında ise, yeşil pasaportu veya vizesi olmayanlar için 135 Euro Schengen vize ücreti, yurtdışı çıkış harcı, seyahat güvence paketi, müze ören yerleri ücretleri ile bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları bulunuyor.

“Avrupa Rüyası güvenilir bir firma! TÜRSAB A Sınıfı Seyahat Acentası. 10058 Belge Numarası ile Türsabwebsitesinden sorgulayarak öğrenebilirsiniz.”

Avrupa Rüyası’na Nasıl Başvuru Yaparım?

Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turlarına www.avruparuyasi.com.tr 
sitesinden başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.

Web sitelerinde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarıyla birlikte başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’na iletebilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa Rüyası’nın farklarından biri de web sitelerinde size özel Gezgin Girişi paneli bulunması. Bu panelden de tura katılım boyunca tüm bilgilerinizi, ödemelerinizi ve tur ayrıntılarınızı takip edebiliyorsunuz.

Avrupa Rüyası sosyal medya hesapları üzerinden de göndereceğiniz başvuru taleplerine ve sorularınıza sosyal medya hesapları üzerinden yol danışmanları hızlı şekilde cevap vereceklerdir.

Okuduk, bilgilendik! Şimdi sıra hayalleri gerçekleştirmekte! Adımlarınızın sizi hayallerinize ulaştırması dileklerimle!

Diğer Abonelerin Arasına Sende Katılabilirsin

Posta hesabına bir gün bir mail düşer. Okursun, bakarsın ve çok beğenirsin. İşte o mail sırt çantanı alıp bir yerlere gitmen ve seni harekete geçirmek için yeterli olabilir. Türkiye ve Yurt dışı gezi yazılarımızın mail adresinize gelmesini ister misiniz? Sadece e-posta adresinizi yazarak hemen abone olun! Gezgin İz sizi harekete geçirecek makaleleri mail adresinize göndersin ama reklam vs göndermesin.. :)

CEVAP VER