Dizimde oluşan küçük bir sakatlıktan sonra dağlardan uzak kalmak bana zor gelse de yeni arayışlar içinde dağ bisikletini keşfetmem ve yeni bisikletimle tanışmamdan sonra doğa ve spor yapma zevkinden uzak kalmadığım için çok mutlu olmuştum.

Arkadaş çevremizde Dağ bisikletine merak saran küçük bir topluluk ile gerçekleştirdiğimiz bu ilk parkurda yaşadıklarımız gerçekten güzeldi. Kısa süre içinde yürüyerek gördüğüm manzaralardan fazla yer görmek ve yürümekten daha fazla efor sarf etmek beni fazlası ile mutlu etti.

İlk gezimizin fotoğrafları ve videolarında ki bu mutlu ana şahit olabilirsiniz. Rota ile ilgili gps kayıtlarımız mevcut olmadığı için bu rotayı gerçekleştirmek isteyen arkadaşlar bizimle iletişime geçerler ise yardımcı oluruz.

Karaman – Üçbaş,Nalıma,Taş Köprü,Yeşildere Barajı,O.S.B MTB
Gezi detayları :
gezi 65 km
maximum yukseklik :1404 m
hareket süresi : 4 s 16 d
max. hız : 58.6
ortalama hız : 10.4
toplam iniş çıkış 2166m

156824_165897256902252_1346118049_n

Diğer Abonelerin Arasına Sende Katılabilirsin

Posta hesabına bir gün bir mail düşer. Okursun, bakarsın ve çok beğenirsin. İşte o mail sırt çantanı alıp bir yerlere gitmen ve seni harekete geçirmek için yeterli olabilir. Türkiye ve Yurt dışı gezi yazılarımızın mail adresinize gelmesini ister misiniz? Sadece e-posta adresinizi yazarak hemen abone olun! Gezgin İz sizi harekete geçirecek makaleleri mail adresinize göndersin ama reklam vs göndermesin.. :)

CEVAP VER