Karaman –  Seyithasan, Kozlubucak arasında gerçekleştirdiğimiz bu parkur da dereleri geçtik tepeleri aştık. Karaman Yeşildere parkurundan sonra ikinci gerçekleştirdiğimiz bu turda hem bisiklete binmeyi hem de kendimizi iyice tanımaya başladık.

Sonraların da ise yerimizde durmayacak daha fazla adrenalin, daha fazla bisiklet sürmeyi isteyeceğimizi tahmin bile edemezdim. Küçük küçük gerçekleştirdiğimiz bu turların en büyüğüne hazırladığımızı Karaman’dan Silifke’ye bisikletle gitme fikri ortaya atıldıktan sonra anlamıştık. Bu küçük turlar bize hem vücudumuzu hem de bisikletimizi tanımayı öğrettiği kadar Karaman’da gidilecek alternatif dağ bisikleti parkurları olduğunu da gösterdi.

Parkur ile ilgili detay veya gps kayıtları olmasada bölgede bisiklete binmek isteyen arkadaşlar bizimle iletişime geçebilirler.

Diğer Abonelerin Arasına Sende Katılabilirsin

Posta hesabına bir gün bir mail düşer. Okursun, bakarsın ve çok beğenirsin. İşte o mail sırt çantanı alıp bir yerlere gitmen ve seni harekete geçirmek için yeterli olabilir. Türkiye ve Yurt dışı gezi yazılarımızın mail adresinize gelmesini ister misiniz? Sadece e-posta adresinizi yazarak hemen abone olun! Gezgin İz sizi harekete geçirecek makaleleri mail adresinize göndersin ama reklam vs göndermesin.. :)

CEVAP VER